Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Červený Kostelec - FC TJ Avon Rudník 4: 3
FC TJ AVON RudníkHeroický výkon brankáře Vachka body Rudníku nepřinesl

Takový výkon brankáře,jaký předvedl v neděli v Kostelci rudnický Vachek,prý domácí příznivci neviděli pět let.Přestože strážce hostující branky inkasoval čtyři goly,dalších minimálně sedm chytil.Domácí začali náporem,ovšem ve 12.min.je šokoval s pomocí teče Gregor 0 : 1.Ve 22.min.přeci jen z převahy dostali Kostelečtí na třetí pokus míč za Vachkova záda,ovšem o deset minut později si na přetažený centr naběhl Havrančák a z nulového úhlu vzal domácím podruhé vítr z plachet - 1 : 2.Těm však v závěru poločasu pořádně fouklo zezadu a ze čtyř šancí dvakrát udeřili - 3 : 2.Po přestávce pálil jako první nebezpečně Hylmar,stejným způsobem se však prezentovali i domácí.V 70.min.stálo při Rudníku štěstí,kdy kostelecký hráč hlavičkoval do břevna.Chleba utkání se lámal v 79.min.,kdy Pavlíček ze tří metrů přestřelil odkrytou domácí branku.Místo vyrovnání na 3 : 3 však hosté inkasovali po brejku tří hráčů na jediného obránce 4 : 2.Štemberkova penalta v nastavení už jen korigovala prohru - 4 : 3"S kolegou Jebavým jsme se shodli,že ve výborném utkání,nad všemi jednoznačně vynikal brankář Vachek,"neměl problémy najít nejlepšího hráče trenér Rudníku Jan Jelínek. Branky Rudníku:12.Gregor,31.Havrančák,90.Štemberka(penalta)Setava Rudníku:Vachek-Víšek,Hympl(78.Horní)Štemberka,Šafařík-Grégr(78.Doležal),Harvančák,Hylmar,Holubec(46.Vobůrka)-Pavlíček,Gregor.
Publikováno: Tuesday, 05.09. 2006 - 14:59:33 Od: Milan Hajíček